29 Eylül 2020 Salı
Sitemizde şuan 1 aktif ziyaretçi var

Seren Serengil'den Babası Öztürk Serengil'e Duygusal Mesaj

Seren Serengil'den Babası Öztürk Serengil'e Duygusal Mesaj Geride bıraktığımız gün Türk sinemasının büyük ustalarından Öztürk Serengil’in aramızdan ayrılışının 14. yılıydı. 11 Ocak 1999’da hayata veda eden Serengil, ardında kendisine has bir jargon ve milyonları güldüren çok sayıda film bıraktı. Öztürk Serengil’i ölümünün 14. Yılında hatırlayan magazin dünyasının renkli yüzü, kızı Seren Serengil oldu.

Babasının verdiği bir röportajın metnini paylaşan Seren Serengil, paylaştığı metnin yanına da duygularını ifade eden şu satırları yazdı:

”Ah babacığım… Nasıl da korktuğun başına gelmiş zeka olarak da, huyum da suyum da aynı sen.. İnşallah annene benzersin demişsin de hiç alakam yok ..:))) Tamamen küçük Öztürk olarak kabul edebiliriz beni.. Ve bundan o kadar gurur duyuyorum ki… Sana benzemek insan olmak demek , merhametli olmak demek, yardımsever olmak demek , herşeyini herkesle paylaşan demek yardım eden demek..O kadar çok güzel huyun varmış ki bende evladın olarak ucundan nasiplenebilmişsem ne mutlu bana!

Ben doğdugumda vermişsin bütün herşeyim onun demişsin.. Dediğin herşeyi yapıp iyi yetişebilmem için her türlü imkani sunmuş annemin de benim de rahat yaşayabilmemiz için bugünleri bile düşünmüşsün… Sana teşekkür edeceğim o kadar çok şey var ki ama keşke yanımda olsan da hiçbir şeyim olmasaymış… Seni çok özlüyorum çok arıyorum, çok seviyorum canım babacığımmm…”

350 kez okundu

Sitemize Destek Olmak İstermisiniz ?

Bumerang - Yazarkafe

Bu Haberi Yorumlayabilirsiniz...

Reklam Ver
yukarı çık
Kolayca.Net “ Aradığınız Herşey ”
Haber Grubumuza Katılın, Sizi yeniliklerden haberdar edelim