3 Haziran 2020 Çarşamba
Sitemizde şuan 1 aktif ziyaretçi var

2015 Astroloji Kitapları

2015 Astroloji Kitapları Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir.

Astroloji kader değildir, her şey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir. Sonuçta nasıl hareket edeceğiniz, neler yapacağınız hepsi sizin iradeniz içindedir. Gezegenlerin iyi açılar yaptığı şanslı dönemlerde, hiçbir şey yapmadan oturursanız bu fırsatları kaçırabilirsiniz. Aynı şekilde gezegenlerin zorlayıcı etkiler yaptığı dönemlerde gerekli gayret ve azmi gösterirseniz tüm zorlukları aşabilir, farkında bile olmadığınız içinizdeki gücü ortaya çıkarabilirsiniz.

2015 yılında astrolojik olarak bizleri neler bekliyor, bunlarla ilgili yeni çıkacak astroloji kitaplarından bahsettik.

Neşe Erden - 2015’te Başınıza Ne Gelecek?

Astrolog Neşe Erden’in yazdığı kitap yeni yıla dair önemli ipuçları taşıyor. Kitapta “Bir yıl boyunca başınıza neler gelecek? Hangi aylarda şansınız yüksek? Aşk hayatınızda hangi tarihlerde gelişmeler yaşanacak? Evliliğinizin, sevgilinizle ilişkinizin güzellikle dolacağı veya sorunların olabileceği tarihler hangileri? Ne zaman talih oyunlarında şansınız daha yüksek? Bir ev satın almak için en uygun zaman hangisi? Merkür geri hareketi size ne demek istiyor?” gibi pek çok sorunun cevabını bulabileceksiniz.

Sebla Özyurt - Burçlar 2015

Uzun süredir Astroloji, numeroloji ve renk terapisti olarak çalışmalar yapan Sebla Özyurt, magazin ve cemiyet dünyasında birçok ünlü ismin bireysel danışmanlığını da yapıyor. Sahip olduğumuz kozmik enerjiyi, olumlu ve doğru şekilde kullanmamız için Sebla Özyurt'un hazırlamış olduğu bu kitap, 2015 yılında yıldızların yaşamlarımız üzerindeki etkisi hakkında önemli ipuçları veriyor. Her burç için özel olarak düzenlenmiş aylık yorumlar ile iş ve kariyer için şanslı günlerinizde görüşmelerinizi düzenleyebilir, para için şanslı günlerinizde yatırımlarınızı değerlendirebilirsiniz. Aşk için şanslı günlerinizde kendinize bir şans verebilir, dilek köşeleriyle dileklerinizin gerçekleşmesini hızlandırabilirsiniz.


Filiz Özkul - Aşk Rehberi (Burçların Diliyle Aşk)

Bu kitapla aklınıza takılan sorulara burçların rehberliğinde yanıt bulmayı deneyebilirsiniz. Böylelikle yaşamınıza yön verirken, kendinizle ve seçimlerinizle yüzleşmeye de gücünüz olacak. "Aşk Rehberi" aşka emek verirken nasıl bir yol izleyebileceğinizi gösteriyor. Burçların aşka bakışının analizini yapıyor; ruh eşinin ne demek olduğunu anlatıyor. Hediye seçerken nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıklıyor. Öte yandan Aşk Testi'yle kendinizi sınama ve tanıma olanağı sağlıyor. Burçların aşktaki karakteristik özelliklerini ve beklentilerini öğrenmek için de okuyabilirsiniz.

Dinçer Güner, Naz Bayatlı - Zamanlamanın Gücü

Astrolog Dinçer Güner ve Naz Bayatlı yoğun bir çalışma sonunda, bir yıl boyunca hayatınızı planlamakta kullanabileceğiniz mükemmel bir rehber hazırladılar. 2015 yılı boyunca hangi tarihler hangi iş için uygun, hangi iş için sakıncalı, hangi gün bolluk akıyor, hangi gün aksama var, ne zaman saç kestirebilir, bankadan borç alabilir, sevgilinize evlenme teklif edebilir, parti verebilir, seyahate çıkabilirsiniz? Merakınızı bu rehberle gidereceksiniz. Kitap size şöyle diyor: “Şans dediğin doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle, doğru şeyleri yapmak değil mi? İşte size fırsat! Zamanın sihirli ipliği artık elinizin altında, onu istediğiniz gibi dokuyabilirsiniz...”718 kez okundu

Sitemize Destek Olmak İstermisiniz ?

Bumerang - Yazarkafe

Bu Haberi Yorumlayabilirsiniz...

Reklam Ver
yukarı çık
Kolayca.Net “ Aradığınız Herşey ”
Haber Grubumuza Katılın, Sizi yeniliklerden haberdar edelim