5 Aralık 2021 Pazar
Sitemizde şuan 1 aktif ziyaretçi var

Utanmaya Son İnternetten Prezervatif Siparişi

Utanmaya Son İnternetten Prezervatif Siparişi Prezervatif satın almak çiftler için çekinilen bir konu olmakta, hem erkekler hemde kadınlar için bazen utanılan bir durum.İşte bu duruma alternatif olarak bazı siteler var , internetten sipariş vererek temin edebiliyorsunuz.

İşte bütün bu sıkıntıları bizzat deneyimleyen girişimciler internetten prezervatif satarak çiftler için çok önemli olan bu sorunu çözdüler diyebiliriz. Yapılan bir araştırmaya göre, prezervatif ihtiyacı olan çiftlerin %70’i artık siparişlerini online olarak verip bu dertten kurtuluyor.

Hatta geçen sene Avustralya’da Big Richard prezervatif markası abonelik modeliyle müşterilerine prezervatif satmaya başladı. Evet doğru duydunuz. Kendiniz için en uygun modeli seçiyorsunuz ve daha sonra ne sıklıkta istediğinizi belirliyor ve kapınızda buluyorsunuz. Yani kapınıza sürekli prezervatif geliyor. Avustralya’nın “en yaramaz” prezervatif markası olduğunu söyleyen firma kısa sürede binlerce abone edinmiş.

Türkiye’de de bunu yapan ve oldukça talep gören bir site var. Abonelik derken şunu kastediyoruz; istediğin prezervatifi bir kere belirliyorsun ve bunu örneğin iki ayda bir bana gönder diyorsun. Bir daha hiç düşünmene gerek kalmadan ayağına geliyor. Ne harika bir hizmet, değil mi?

401794 kez okundu

Sitemize Destek Olmak İstermisiniz ?

Bumerang - Yazarkafe

Bu Haberi Yorumlayabilirsiniz...

Reklam Ver
yukarı çık
Kolayca.Net “ Aradığınız Herşey ”
Haber Grubumuza Katılın, Sizi yeniliklerden haberdar edelim