23 Mayıs 2018 Çarşamba
Sitemizde şuan 1 aktif ziyaretçi var

Başak Burç Yorumu 27 - 31 Ocak 2014

Başak Burç Yorumu 27 - 31 Ocak 2014 Bu hafta Merkür-Balık burcunda seyrine başlayacak. İlişkimizle ilgili konularda şartları gözden geçirmek lazım. Partnerimizin sözlerine özellikle dikkat edelim. Doğru mu söylüyor, çabuk mu vazgeçiyor, sık sık çelişkilere düşüyor mu, dili ile gönlü aynı mı? Bunlar çok önemli. Tanıştığımız kişilerin söylediği her sözü doğru sanmak yerine, araştıralım. İlişkimizde problemler varsa, partnerimiz bizi kendi tarafına çekmek için, romantik sözler sarf edebilir. Biz, kolayca etkilenmeden, duruma bilinçli bakalım. Hafta sonuna doğru Venüs geri hareketi sona erecek. Bu aşk ilişkilerinde rahatlatıcıdır. Ancak dediğim gibi, biz söylenene değil, icraata bakacağız.

Haftanın başında enerjilerimiz hem yeniliklere açık ve biraz da kendimizi öne sürmemiz gerektiğini gösteriyor. Tam olarak tatmin olamıyoruz. Hatta bazen neden daha cesur değilim diye düşüneceğiz. Bazen işin yoğunluğu ve stresi bizi sağlık anlamında zorlamakta. Rekabetten hoşlanmıyoruz aslında. Yeniay Kova burcunda oluştuğunda hem bu yazdıklarım hem de kendinizi yeniden gözden geçirmenizde yarar var. Neler sizi zorluyor, neler çelişki yaratıyor ve isyan etmenize yol açıyor bunları ele alalım. Bu hafta Merkür-Balık burcunda seyrine başlayacak. Doğal olarak iş ortaklıklarında ve çalışma hayatımızı ilgilendiren konularda uyumlu davranmak durumunda kalabiliriz. Bazen aşırı hassasiyet bizi çelişkide bırakabilir.

Hafta sonuna doğru Venüs geri hareketi bitiyor. Maddi konularda ciddi şekilde düşünecek ve ne yapmamız gerektiğini tespit ederek, yönümüzü belirleyeceğiz.

724 kez okundu

Sitemize Destek Olmak İstermisiniz ?

Bumerang - Yazarkafe

Bu Haberi Yorumlayabilirsiniz...

Reklam Ver
yukarı çık
Kolayca.Net “ Aradığınız Herşey ”
Haber Grubumuza Katılın, Sizi yeniliklerden haberdar edelim