21 Ocak 2020 Salı
Sitemizde şuan 2 aktif ziyaretçi var

Vicore ile Karın Kası Yap

Vicore ile Karın Kası Yap Karın Kası Vicore İle Yapılır
Egzersiz verimliliğini artırmak için her geçen gün yeni bir buluş sağlıklı yaşam dünyasına katılıyor. Bunlardan en yenisi olan Vicore; Üzerinde ağırlık çalışması, omuz, göğüs egzersizi yaparken karın kaslarınızı da forma sokacak 2 bench modeli ile fitness dünyasında yerini aldı.

Kadın-erkek herkesin eritemediği yağlardan yakındığı, çalışması ve forma sokması görece zahmetli karın bölgesini çalıştıran Vicore; minimum sürede maksimum fayda sağlayarak karın ve onlara bağlı ek kas gruplarınızı güçlendiriyor.

Üzerinde her ne egzersiz yapılırsa yapılsın bu bench'lerde mutlaka karın kasları da çalışıyor. Core Bench Pro ve Core Chair Pro olmak üzere 2 modele sahip Vicore bench'ler 'Body Link System' adlı ayarlanabilir hava süspansiyonu teknolojisi ile üretiliyor.

Vicore Türkiye'ye Life Fitness, Reebok fitness ekipmanları, Pavigym, Hammer Strength gibi sektöründe Dünya lideri fitness markalarının temsilcisi EKS Dış Ticaret tarafından getiriliyor.

Vicore'la neler yapılabilir?

• Her harekette core (karın) kaslarını da egzersize dahil eder.

• Normal bir bench'te yapılan egzersizlere ek olarak kas hacmi, denge, koordinasyon ve çeviklik artırıcı fayda sağlar.

• Gymball ve türevlerinde sınırlı yüzey nedeniyle yapılabilecek az sayıda egzersize karşın, Vicore'da egzersiz çeşitliği belirgin şekilde fazladır.

• Gymball'la yapılan egzersizlerde yere temas sabit olmadığı için yüksek ağırlıkla yapılacak egzersizler risklidir, Vicore yüksek ağırlıklarla çalışmak isteyenler için son derece güvenlidir.

291014 kez okundu

Sitemize Destek Olmak İstermisiniz ?

Bumerang - Yazarkafe

Bu Haberi Yorumlayabilirsiniz...

Reklam Ver
yukarı çık
Kolayca.Net “ Aradığınız Herşey ”
Haber Grubumuza Katılın, Sizi yeniliklerden haberdar edelim