24 Ekim 2020 Cumartesi
Sitemizde şuan 2 aktif ziyaretçi var

Eurovision 2012 Arnavutluk Rona Nishliu - Suus şarkı sözü, Eurovision 2012 Arnavutluk Rona Nishliu - Suus şarkı sözleri, Eurovision 2012 Arnavutluk Rona Nishliu - Suus lyrics

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Në këtë botë, dashuria sjeton më
Koha më për ne ska kohë, jo
Jooo, ooh ohh ohh
Joooo ohhhhh ohhhh

Koha për ne ska kohë

Atëron aeroplani im
Në drita.. shpirtit tende
Me beryla ngjiten sot

Ata që dje sjetonin dot
Për këtë .. ska rëndësi
. u përbin
Nesërmet nuk sjellin gjë
Vec shpres pas shpres dhe marrëzi

Më ler ni të qaj
Qaj
Qaj
Se këtë gjë mas te miri di ta bëj tani
Se këtë gjë mas të miri di të bëj tani

Më ler ni të qaj
Qaj
Qaj
Se këtë gjë mas te miri di ta bëj tani
Se këtë gjë mas të miri di të bëj tani

Më ler ni të qaj
Qaj
Qaj
Se këtë gjë mas te miri di ta bëj tani
Se këtë gjë mas të miri di të bëj tani
Bölüm Etiketleri : Eurovision 2012Arnavutluk Rona Nishliu - Suus şarkı sözü, Eurovision 2012Arnavutluk Rona Nishliu - Suus şarkı sözleri, Eurovision 2012Arnavutluk Rona Nishliu - Suus şarkısının sözleri, Eurovision 2012Arnavutluk Rona Nishliu - Suus lyrics

766 kez okundu

Sitemize Destek Olmak İstermisiniz ?

Bumerang - Yazarkafe
Reklam Ver
yukarı çık
Kolayca.Net “ Aradığınız Herşey ”
Haber Grubumuza Katılın, Sizi yeniliklerden haberdar edelim