21 Ocak 2021 Perşembe
Sitemizde şuan 1 aktif ziyaretçi var

Knight Online indir, Knight Online program download

Program Açıklama :

Ücretsiz ve eğlenceli, devasa bir online RPG.
Knight Online adından da anlaşılacağı gibi bir online oyundur. Knight Online, diğer online oyunlara göre farklılıklar içeriyor. en önemli farklılık Knight Online oynamanın bedava olması! Ama bu, oyunun herşeyi bedava demek değil. "Premium" ve "Ultra Premium" hesaplarıyla oynamak ve bu hesap türlerinin faydalarından yararlanmak isterseniz, belli bir aylık ücret ödemek zorundasınız. Ayrıca, eşya satın almak da paralı. Ancak, hiçbir şey zorla değil, yani ne bahsettiğimiz Premium hesaplarından açmak, ne de eşya satın almak zorundasınız. Bedavaya istediğiniz kadar oynayabilirsiniz - tabii parayla satın alabileceğiniz ve bedava oynarsanız karşınıza asla çıkmayacak olan üstün güçlü eşyalardan ve Premium hesaplara sahip olanların güçlerinden yoksun olarak.*Knight Online, insanların El Morad şehrinde veya orkların Karus şehrinde başlıyorsunuz.
*Sistem, oyuncu ve oyuncuya göre ayarlanmış. Oyunda her an çok sayıda klan savaşları, kale kuşatma savaşları ve binlerce karakterin oyuncu ve oyuncu sistemiyle karşılaştığı savaşlar oluyor.
*Knight Onlineda, takım-tabanlı oyun sistemiyle tanışıyoruz. Tamamlayabileceğiniz yüzlerce görev var. Gelişip güçlenirken, diğer oyunların aksine, büyülü eşyalar bize çok faydalı olmuyor. En hızlı şekilde gelişmek için, oyuncuların birbirleriyle koordinasyon halinde olmaları gerekiyor. Başarının anahtarı, takım oyununda yatıyor.
*Oyunun mekanları sürekli genişleme ve büyüme halinde, her ay yeni görevler ve karakterler ekleniyor.
*Bahsettiğimiz gibi, oyunu oynamak bedava. Gerekli client dosyasını roketdownload.com dan indirdikten sonra yapmanız gereken tek şey bir hesap açmak. Ancak, bu hesabı "Premium" veya "Ultra Premium" hesap olarak açarsanız, aylık ücret ödemeniz gerekiyor. (Premium: $8.95, Ultra Premium: $14.95)
*Premium ve Ultra Premium hesaplar, oyunculara daha iyi bir oyun tecrübesi sunuyor. Gelişmek ve güçlenmek daha kolay, vuruş ve zarar yüzdeleriniz daha iyi oluyor. Ayrica, eşya satın almakta da bazı kolaylıklar getiriliyor.
*Noah System, oyuna her ay değişik özellikler katıyor. Mesela, oyuncuların ve klanların kendilerine özel büyülü eşya düzenlemesine olanak sağlanması düşünülüyor. Bu sistem hayata geçirildiğinde, istediğiniz özelliklerde bir eşyayı yöneticilere ileteceksiniz, yöneticiler ise eşyayı bir testten geçirip, eğer onaylarlarsa oyun dünyasına ekleyecekler.

Knight Online indir, Knight Online program download indir yükle download

Bölüm Etiketleri : Knight Online, Knight Online indir, Knight Online full yükle, Knight Online program download, Knight Online programı bedava indir, Knight Online full versiyon indir, Knight Online download, Knight Online serial, Knight Online crack indir, Knight Online son sürüm, Knight Online yükle

93784 kez okundu

Sitemize Destek Olmak İstermisiniz ?

Bumerang - Yazarkafe
Reklam Ver
yukarı çık
Kolayca.Net “ Aradığınız Herşey ”
Haber Grubumuza Katılın, Sizi yeniliklerden haberdar edelim