8 Temmuz 2020 Çarşamba
Sitemizde şuan 2 aktif ziyaretçi var

İlke Albayrak (1981 - .... ) Kimdir, İlke Albayrak (1981 - .... ) Biyografi

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

İlke Albayrak (1981 -  .... )

1981 yılında Eskişehir’de doğdu. 2004’te Eskişehir Anadolu Üniversitesi Radyo – Televizyon bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında mesleğine Radyoda Haber spikerliği yaparak başladı.


'Turuncu Plak' programıyla başladığı radyo programcılığını 2002 yılında Ankara’ya taşınarak 99.5 Capital Radio’da devam ettirdi. 3 yıl boyunca All Request & Dedication Hour programını başarıyla sunduktan sonra televizyona geçiş yaptı. İlk olarak TRT 2’de yayınlanan ‘Politika Kulvarı’ isimli programın sunuculuğunu yaptı.
 
Eylül 2005 tarihinde; Kanal A’da Yapımcı ve sunucu olarak çalışmaya başladı. Genç-net, Dijital Dünya, Filmin Kısası ve Şehir ve Sanat gibi birçok televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı.
 
Albayrak, halen Şehir ve Sanat, Filmin Kısası programlarını Kanal A’da yapmaya devam etmektedir.
 
2006 Temmuz ayında, TRT 1’de yayınlanmaya başlayan ‘Yaz Kampı’ isimli çocuk programının sunuculuğunu üstlendi. 2006 Eylül ayında yine TRT 1’de 7 yıldır devam eden ‘Pazardan Pazara’ isimli programı sunmaya başladı. Albayrak programın sunuculuğunu yapmaya devam etmektedir.
 
İlke Albayrak Televizyon programlarına ek olarak Radyo programlarına TRT Ankara Radyosunda yapımcılığını ve Sunuculuğunu yaptığı ‘Çalar Saat’ ve ‘Dünyadan Gelen Sesler’ programıyla devam etmektedir.


Bölüm Etiketleri : İlke Albayrak (1981 - .... ) kimdir, İlke Albayrak (1981 - .... ) biyografi, İlke Albayrak (1981 - .... ) hayati

41079 kez okundu

Sitemize Destek Olmak İstermisiniz ?

Bumerang - Yazarkafe

Facebook ile Yorumla

Reklam Ver
yukarı çık
Kolayca.Net “ Aradığınız Herşey ”
Haber Grubumuza Katılın, Sizi yeniliklerden haberdar edelim