21 Ocak 2021 Perşembe
Sitemizde şuan 2 aktif ziyaretçi var

Aslı Gökyokuş (1977 - .... ) Kimdir, Aslı Gökyokuş (1977 - .... ) Biyografi

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Aslı Gökyokuş (1977 -  .... ) 26 Ekim 1977 İstanbul doğan Aslı, ilköğrenimini Kartal Eczacıbaşı İlkokulu'nda tamamladıktan sonra ortaöğrenimi için Özel Ortadoğu Lisesi'nden mezun oldu. Halen İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüne kayıtlı. Müziğe ortaokul yıllarında kurduğu grubuyla başladı. Adını "Phoenix" koydukları grupla lise yılları boyunca çeşitli konserler verdiler. Liseden sonra birkaç grup elemanı değişti ve grup "Mary Jane" adını aldı. Birlikte barlarda cover müzik yapmaya başladılar. Önce "Beyoğlu Gitar Bar", daha sonra da üç yıl boyunca "Kemancı"da sahne aldılar. Bu süre zarfında "Mary Jane" ile çeşitli organizasyonlara katılan Aslı, önce kısa bir süre Haluk Levent'e daha sonra da 1.5 sene boyunca Teoman'a back vokal yaptı.

Ayrıca yine aynı dönemde şan ve solfej dersleri aldı. "Kargo" grubundan arkadaşları olan Serkan Çeliköz ve Selim Öztürk'ün desteğiyle kendi albümünü çıkarmaya karar veren Aslı, Sony Müzik Türkiye ile anlaştı ve sonra da albüm çalışmalarına hız verdi. Sonraki bir yıl Serkan ve Selim ile beste çalışmalarına ağırlık verdiler. 3.5 aylık stüdyo çalışmasının ardından "Neresindeyim" isimli albümü dinleyicilerin beğenisine sundular.
Bölüm Etiketleri : Aslı Gökyokuş (1977 - .... ) kimdir, Aslı Gökyokuş (1977 - .... ) biyografi, Aslı Gökyokuş (1977 - .... ) hayati

38676 kez okundu

Sitemize Destek Olmak İstermisiniz ?

Bumerang - Yazarkafe

Facebook ile Yorumla

Reklam Ver
yukarı çık
Kolayca.Net “ Aradığınız Herşey ”
Haber Grubumuza Katılın, Sizi yeniliklerden haberdar edelim