21 Ocak 2021 Perşembe
Sitemizde şuan 1 aktif ziyaretçi var

Ahmet Hakan Coşkun (1967 - .... ) Kimdir, Ahmet Hakan Coşkun (1967 - .... ) Biyografi

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Ahmet Hakan Coşkun (1967 -  .... )

1967 yılında doğdu. Babasının memuriyeti (Müftü) doyayısıyla anadolu'nun çeşitli şehirlerinde dolaştı. Ağrı, Amasya, Çanakkale, Balıkesir gibi illerde geçti çocukluğu. Lisedeyken, Mavera dergisine aboneydi. Kitaplara, özellikle edebiyata çok meraklıydı. Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde bir süre okudu. Sonra, İstanbul'a geldi bir süre de burada okudu. Üniversitedeyken hikayeler yazardı; birkaçı Yedi İklim dergisinde yayınlanmıştı.


1993-1994 yıllarında muhabir olarak TGRT'de çalıştı. 'Yankı' isimli bir haber programı yapan ekipteydi.


Kanal 7 kurulurken Genel Müdürü Mustafa Çelik'le temas kurup kadroya dahil oldu. Bir süre muhabir olarak çalıştıktan sonra 1995-2003 arasında Kanal 7 Televizyonu Haber Müdürlüğü'nü ve ana haber spikerliğini üslendi. Kanal 7'de İskele Sancak programını yaptı ve bazı bölümlerini kitaplaştırdı.


Kanal 7 TV ile anlaşamayarak istifa etti.


İlk yazarlık serüvenine Yeni Şafak'ta başladı. Daha sonra, Sabah'ta çalıştı ve şu anda Hürriyet'te yazıyor. Ayrıca, CNNTürk'de Tarafsız Bölge programını yönetiyor.


Bölüm Etiketleri : Ahmet Hakan Coşkun (1967 - .... ) kimdir, Ahmet Hakan Coşkun (1967 - .... ) biyografi, Ahmet Hakan Coşkun (1967 - .... ) hayati

40373 kez okundu

Sitemize Destek Olmak İstermisiniz ?

Bumerang - Yazarkafe

Facebook ile Yorumla

Reklam Ver
yukarı çık
Kolayca.Net “ Aradığınız Herşey ”
Haber Grubumuza Katılın, Sizi yeniliklerden haberdar edelim