22 Mayıs 2019 Çarşamba
Sitemizde şuan 1 aktif ziyaretçi var

Ivana Sert Kimdir, Ivana Sert Biyografi

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Ivana Sert Doğum: 1981 Belgrad Sırbistan doğumludur
Boy: 1,67
Mesleği: Moda Tasarımcısı
İvana Sert, 1981 Belgrad Sırbistan doğumludur. Boyu 1,67 olmakla birlikte 55 kilodur. Eski manken, stilist ve moda tasarımcısıdır. Yurdal Sert ile evliydi, boşanma davası aldatan eş olan yurdal sert tarafından açılmıştır.

16 yaşına kadar bale ve piyano eğitimi almış olmasına rağmen mankenlik yapmakta karar almış ve mankenliğe başlamıştır. Sıbistanda 'Belgrad Güzeli' seçildikten sonra, Miss Yugoslavya'ya katılır ve ardından Türkiye'de düzenlenen Miss Globe'a davet edilir.

Türkiye'ye geldiğinde bir sürü talihsizlik yaşamış, Bütün valizleri Sırbistan'da kalmış, final günü de kafasını duvara çarpmış ve üç dikiş atılmış, dikişleri alan doktorun da tacizine uğramıştır. Bütün bu olaylardan sonra ve avrupa da Türkiye bakış açısı da eklenince "Aslında Türkiye'den o zamanlar çok korkuyordum çünkü dünya Türkiye'ye çok başka bir gözle bakıyor. Ama şimdi aşığım buraya; burası ilk ülkem, Sırbistan ikinci sırada.." diyebilmektedir. iş adamı Yurdal Sert ile evliliğinden 1 oğlu vardır.

Ne Giysem adlı yarışmanın ünlü jürilerinden birisidir. Sex and the City adlı filmdeki başrol oyuncunun mayosu ivana sert tarafından tasarlandı. Nişantaşında açtığı store ile de ünlü markaların ürünlerini satan Sert, yakınlarda aynı filmde kullanılan yüzüğü de satışa sunacakmış.
Bölüm Etiketleri : Ivana Sert kimdir, Ivana Sert biyografi, Ivana Sert hayati

43763 kez okundu

Sitemize Destek Olmak İstermisiniz ?

Bumerang - Yazarkafe

Facebook ile Yorumla

Reklam Ver
yukarı çık
Kolayca.Net “ Aradığınız Herşey ”
Haber Grubumuza Katılın, Sizi yeniliklerden haberdar edelim