29 Eylül 2020 Salı
Sitemizde şuan 1 aktif ziyaretçi var

Monica Bellucci (1964 - .... ) Kimdir, Monica Bellucci (1964 - .... ) Biyografi

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Monica Bellucci (1964 -  .... )

30 Eylül 1964 yılında İtalya'da doğdu.


16 yaşında Liceo Classico isimli okula başladığı sıralarda modelliğe başlamıştır. Perugia Üniversitesi'nde avukatlık kariyerinde ilerlemek için eğitim gördüğü sıralarda okul masraflarını karşılamak için modellik yapmıştır. Fakat modelliğin cazibesi Monica'yı hukuk eğitiminden uzaklaştırmış ve hayatını bu büyülü atmosferde sürdürmek istemiştir.


Monica Bellucci İtalyanca, Fransızca ve İngilizce'yi akıcı bir şekilde konuşabilmektedir ve eski bir Suriye dili olan "Aramik" 'in de içinde bulunduğu tüm bu dillerdeki filmlerde rol almıştır.


Birçok filmde birlikte rol aldığı ve Deva isimli bir kız çocukları ( 12 Eylül 2004) olan, eski aktör Vincent Cassel ile 1999 yılında evlenmiştir. Monica Bellucci, 2004'te hamileliği esnasında İtalyan yasalarının verici spermi engelleyen ve sadece evli çiftlerin kullanabildiği "Test Tüp Bebek" yöntemine karşı çıkmak amacıyla İtalyan "Vanity Fair" dergisine çıplak poz vermiştir.


Bir röportajında ünlü İtalyan sanatçılar; Sophia Loren ve Claudia Cardinale'in oyunculuğunun esin kaynakları olduklarını söylemiştir. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra Monica Bellucci, Avrupa ve Amerika dergileri ve internet siteleri tarafından bir çok defa "En Güzel" ve "En Seksi" kadın seçilmiştir.Bunlardan bazıları;


Maxim Dergisi "50 En Seksi Kadın" sıralamasında 6. seçilmiştir (1999).


Maxim Dergisi "100 En Seksi Kadın" sıralamasında 9. seçilmiştir (2002).


Bölüm Etiketleri : Monica Bellucci (1964 - .... ) kimdir, Monica Bellucci (1964 - .... ) biyografi, Monica Bellucci (1964 - .... ) hayati

41959 kez okundu

Sitemize Destek Olmak İstermisiniz ?

Bumerang - Yazarkafe

Facebook ile Yorumla

Reklam Ver
yukarı çık
Kolayca.Net “ Aradığınız Herşey ”
Haber Grubumuza Katılın, Sizi yeniliklerden haberdar edelim